Görsel mevcut değil
MCP9805-BE/ST Microchip 8-TSSOP Sıcaklık Sensörü Entegre Devre
MCP9805-BE/ST
- Üretici
- Microchip
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
MCP9805-BE/ST Microchip 8-TSSOP Sıcaklık Sensörü Entegre Devre Hakkında
MCP9805-BE/ST, Microchip üretimi I2C/SMBus arayüzlü sıcaklık izleme sensörü entegresidir. 3V–3.6V besleme aralığında çalışır ve -40°C ile 125°C arasında sıcaklık algılar. 8-TSSOP SMD kılıftadır.
MCP9805-BE/ST IC SENSOR THERMAL 3.0V 8TSSOP
| Ürün Kodu | MCP9805-BE/ST |
| Accuracy | ±3°C(Max) |
| Function | Temp Monitoring System (Sensor) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Alarm | No |
| Output Fan | Yes |
| Output Type | I²C/SMBus |
| Part Status | Active |
| Sensing Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Sensor Type | Internal |
| Supplier Device Package | 8-TSSOP |
| Topology | ADC (Sigma Delta), Register Bank |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
MCP9805-BE/ST Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.