Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
MCP9801-M/SN SOIC-8 Entegre Devre Hakkında
MCP9801-M/SN SOIC-8 SENSOR DIGITAL -55C-125C 8SO Entegre Devre
| Montaj Tipi | Surface Mount ( SMD ) |
|---|---|
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 5.5V |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C ~ 125°C |
| Üretici Paket/Kılıf | 8-SOIC |
| Çıkış Tipi | I²C/SMBus |
| Features | One-Shot |
| Sensör Tipi | Digital |
| Test Condition | -10°C ~ 85°C (-55°C ~ 125°C) |
| Product Category | Temperature Sensors - Analog and Digital Output |
| Çözünürlük | 11 b |
| Accuracy - Highest (Lowest) | ±1°C (±3°C) |
| Sensing Temperature - Local | -55°C ~ 125°C |
| Sensing Temperature - Remote | - |
| Local | 1 |
| Shutdown Mode | 1 |