Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
MCP9700AT-E/LT SOT-23-5 Entegre Devre Hakkında
MCP9700AT-E/LT SOT-23-5 SENSOR ANALOG -40C-125C SC70-5 Entegre Devre
| Kılıf | 5-TSSOP |
|---|---|
| Montaj Tipi | Surface Mount ( SMD ) |
| Voltage - Supply | 2.3V ~ 5.5V |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 125°C |
| Üretici Paket/Kılıf | SC-70-5 |
| Çıkış Tipi | Analog Voltage |
| Features | - |
| Sensör Tipi | Analog |
| Test Condition | 0°C ~ 70°C (-40°C ~ 125°C) |
| Product Category | Temperature Sensors - Analog and Digital Output |
| Çözünürlük | 10mV/°C |
| SOT-353 | 1 |
| Accuracy - Highest (Lowest) | ±2°C (-2°C |
| Sensing Temperature - Local | -40°C ~ 125°C |
| Sensing Temperature - Remote | - |
| Local | 1 |
| +4°C) | 1 |