Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
MCP79412-I/ST Microchip I2C RTC Saat/Takvim 8-TSSOP Entegre Devre
MCP79412-I/ST
- Üretici
- Microchip
- Kılıf / Paket
- —
MCP79412-I/ST Microchip I2C RTC Saat/Takvim 8-TSSOP Entegre Devre Hakkında
MCP79412-I/ST, I2C (2 telli) arayüzlü RTC saat/takvim entegresidir ve 8-TSSOP SMD pakettedir. Alarm, artık yıl desteği, kare dalga çıkışı, SRAM ve benzersiz ID özellikleri sunar. 1.8V–5.5V besleme aralığında çalışır ve -40°C ile 85°C arasında kullanılabilir.
MCP79412-I/ST IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8-TSSOP
| Ürün Kodu | MCP79412-I/ST |
| Current - Timekeeping (Max) | 1.2µA @ 3.3V |
| Date Format | YY-MM-DD-dd |
| Features | Alarm, Leap Year, Square Wave Output, SRAM, Unique ID |
| Interface | I²C, 2-Wire Serial |
| Memory Size | 64B, 1Kb |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-TSSOP |
| Time Format | HH:MM:SS (12/24 hr) |
| Type | Clock/Calendar |
| Voltage - Supply | 1.8V ~ 5.5V |
| Voltage - Supply, Battery | 1.3V ~ 5.5V |
MCP79412-I/ST Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.