Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
MCP73832T-5ACI/OT Microchip SOT-23-5 Li-Ion Şarj Entegre Devre
MCP73832T-5ACI/OT
- Üretici
- Microchip
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
MCP73832T-5ACI/OT Microchip SOT-23-5 Li-Ion Şarj Entegre Devre Hakkında
Microchip MCP73832T-5ACI/OT, 1 hücre Li-Ion/Li-Polymer pil şarj kontrol entegresidir. Programlanabilir sabit şarj akımı ile 500 mA’e kadar şarj desteği sunar ve 6 V’a kadar besleme ile çalışır. SOT-23-5 (SC-74A/SOT-753) SMD kılıftadır ve -40°C ile 85°C aralığında kullanılabilir.
MCP73832T-5ACI/OT IC BATT CNTL LI-ION 1CEL SOT23-5
| Ürün Kodu | MCP73832T-5ACI/OT |
| Battery Chemistry | Lithium Ion/Polymer |
| Battery Pack Voltage | 4.5V |
| Charge Current - Max | 500mA |
| Current - Charging | Constant - Programmable |
| Fault Protection | Over Voltage |
| Interface | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Cells | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Part Status | Active |
| Programmable Features | Current |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Voltage - Supply (Max) | 6V |
MCP73832T-5ACI/OT Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.