Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
MCP73831-2ACI/MC Microchip 8-DFN (2x3) Entegre Devre
MCP73831-2ACI/MC
- Üretici
- Microchip
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
MCP73831-2ACI/MC Microchip 8-DFN (2x3) Entegre Devre Hakkında
Microchip MCP73831-2ACI/MC, 1 hücre Li-Ion/Li-Polymer pil şarj kontrol entegresidir. 4.2V pil paketi için, programlanabilir sabit şarj akımı ile 500mA’e kadar şarj desteği sunar. 6V maksimum besleme gerilimi, aşırı gerilim koruması ve -40°C ile 85°C çalışma sıcaklık aralığına sahiptir.
MCP73831-2ACI/MC IC BATT CONTRL LI-ION 1CELL 8DFN
| Ürün Kodu | MCP73831-2ACI/MC |
| Battery Chemistry | Lithium Ion/Polymer |
| Battery Pack Voltage | 4.2V |
| Charge Current - Max | 500mA |
| Current - Charging | Constant - Programmable |
| Fault Protection | Over Voltage |
| Interface | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Cells | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Package / Case | 8-VFDFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Programmable Features | Current |
| Supplier Device Package | 8-DFN (2x3) |
| Voltage - Supply (Max) | 6V |
MCP73831-2ACI/MC Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.