Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
MCP6H01T-E/OT Microchip SOT-23-5 Op-Amp Entegre Devre
MCP6H01T-E/OT
- Üretici
- Microchip
- Kılıf / Paket
- —
MCP6H01T-E/OT Microchip SOT-23-5 Op-Amp Entegre Devre Hakkında
MCP6H01T-E/OT, Microchip üretimi genel amaçlı tek kanallı operasyonel yükselteçtir. SOT-23-5 (SC-74A/SOT-753) SMD pakette, rail-to-rail çıkışlıdır; 1.2 MHz kazanç-bant genişliği ve 0.8 V/µs slew rate değerine sahiptir. 3.5 V ile 16 V besleme aralığında çalışır ve -40°C ile 125°C arasında kullanılabilir.
MCP6H01T-E/OT IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5
| Ürün Kodu | MCP6H01T-E/OT |
| -3db Bandwidth | - |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Input Bias | 10 pA |
| Current - Output / Channel | - |
| Current - Supply | 135µA |
| Gain Bandwidth Product | 1.2 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Circuits | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Part Status | Active |
| Slew Rate | 0.8V/µs |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Voltage - Input Offset | 700 µV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 16 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 3.5 V |
MCP6H01T-E/OT Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.