Görsel mevcut değil
MCP617-I/SN Microchip 8-SOIC Çift CMOS Op-Amp Entegre Devre
MCP617-I/SN
- Üretici
- Microchip
- Kılıf / Paket
- —
MCP617-I/SN Microchip 8-SOIC Çift CMOS Op-Amp Entegre Devre Hakkında
MCP617-I/SN, Microchip üretimi 8-SOIC kılıfta çift kanallı CMOS operasyonel yükselteçtir. Rail-to-rail çıkış yapısına sahiptir, 2.3 V ile 5.5 V besleme aralığında çalışır ve 190 kHz gain-bandwidth değerine sahiptir. -40°C ile 85°C çalışma sıcaklık aralığını destekler.
MCP617-I/SN IC CMOS 2 CIRCUIT 8SOIC
| Ürün Kodu | MCP617-I/SN |
| -3db Bandwidth | - |
| Amplifier Type | CMOS |
| Current - Input Bias | 5 nA |
| Current - Output / Channel | 17 mA |
| Current - Supply | 19µA (x2 Channels) |
| Gain Bandwidth Product | 190 kHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Circuits | 2 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Part Status | Active |
| Slew Rate | 0.08V/µs |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Input Offset | 150 µV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.3 V |
MCP617-I/SN Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.