Görsel mevcut değil
MCP6041T-E/OT Microchip SOT-23-5 Opamp Entegre Devre
MCP6041T-E/OT
- Üretici
- Microchip
- Kılıf / Paket
- —
MCP6041T-E/OT Microchip SOT-23-5 Opamp Entegre Devre Hakkında
Microchip MCP6041T-E/OT, SOT-23-5 kılıfta genel amaçlı tek kanallı opamp entegresidir. 1.4 V ile 6 V besleme aralığında çalışır ve rail-to-rail çıkış sunar. -40°C ile 125°C çalışma sıcaklık aralığını destekler.
MCP6041T-E/OT IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5
| Ürün Kodu | MCP6041T-E/OT |
| -3db Bandwidth | - |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Input Bias | 1 pA |
| Current - Output / Channel | 20 mA |
| Current - Supply | 600nA |
| Gain Bandwidth Product | 14 kHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Circuits | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Part Status | Active |
| Slew Rate | 0.003V/µs |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Voltage - Input Offset | 3 mV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 6 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 1.4 V |
MCP6041T-E/OT Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.