Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
MCP6004T-I/SL SOIC-14 Entegre Devre Hakkında
MCP6004T-I/SL SOIC-14 OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SO Entegre Devre
| Montaj Tipi | Surface Mount ( SMD ) |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Üretici Paket/Kılıf | 14-SOIC |
| Current - Supply | 100µA (x4 Channels) |
| Çıkış Tipi | Rail-to-Rail |
| SR - Slew Rate | 0.6V/µs |
| Current - Input Bias | 1 pA |
| Current - Output / Channel | 23 mA |
| Gain Bandwidth Product | 1 MHz |
| Number of Circuits | 4 |
| Voltage - Input Offset | 4.5 mV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 6 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 1.8 V |
| Amplifikatör Tipi | General Purpose |
| -3db Bant Genişliği | - |
| Product Category | Linear - Amplifiers - Instrumentation |
| Buffer Amps | 1 |