Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
MCP3914A1-E/MV 40-UQFN (5x5) Entegre Devre
MCP3914A1-E/MV
- Üretici
- Microchip
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
MCP3914A1-E/MV 40-UQFN (5x5) Entegre Devre Hakkında
Microchip MCP3914A1-E/MV, 8 kanallı enerji ölçüm ön uç (energy meter front-end) entegresidir ve 3 faz uygulamalar için uygundur. 2.7 V ~ 3.6 V besleme aralığında çalışır, tipik 5.8 mA akım tüketimine sahiptir ve -40°C ile 125°C arasında kullanılabilir. Kılıf tipi 40-UFQFN exposed pad, montaj tipi SMD’dir.
MCP3914A1-E/MV IC ENERGY METER FRONT 8CH 40UQFN
| Ürün Kodu | MCP3914A1-E/MV |
| Current - Supply | 5.8mA |
| Input Impedance | - |
| Measurement Error | 0.1% |
| Meter Type | 3 Phase |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Package / Case | 40-UFQFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 40-UQFN (5x5) |
| Voltage - I/O High | 0.7V |
| Voltage - I/O Low | 0.3V |
| Voltage - Supply | 2.7 V ~ 3.6 V |
MCP3914A1-E/MV Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.