Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
MCP3464RT-E/ST Microchip 16Bit Sigma-Delta ADC 20-TSSOP Entegre Devre
MCP3464RT-E/ST
- Üretici
- Microchip
- Kılıf / Paket
- —
MCP3464RT-E/ST Microchip 16Bit Sigma-Delta ADC 20-TSSOP Entegre Devre Hakkında
Microchip MCP3464RT-E/ST, 16 bit sigma-delta mimarili ve SPI arayüzlü ADC entegresidir. 4 girişli MUX-ADC yapısını destekler; diferansiyel ve tek uçlu girişlerle kullanılabilir. 20-TSSOP SMD kılıfta, -40°C ile 125°C aralığında çalışır ve dahili osilatör ile sıcaklık sensörü içerir.
MCP3464RT-E/ST IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA 20TSSOP
| Ürün Kodu | MCP3464RT-E/ST |
| Architecture | Sigma-Delta |
| Configuration | MUX-ADC |
| Data Interface | SPI |
| Features | Internal Oscillator, Temperature Sensor |
| Input Type | Differential, Single Ended |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of A/D Converters | 1 |
| Number of Bits | 16 |
| Number of Inputs | 4 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Part Status | Active |
| Ratio - S/H:ADC | 0:4 |
| Reference Type | External, Internal |
| Sampling Rate (Per Second) | 153.6k |
| Supplier Device Package | 20-TSSOP |
| Voltage - Supply, Analog | 2.7V ~ 3.6V |
| Voltage - Supply, Digital | 1.8V ~ 3.7V |
MCP3464RT-E/ST Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.