Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
MCP2515T-I/ST 20-TSSOP SPI CAN Kontrolcü Entegre Devre
MCP2515T-I/ST
- Üretici
- Microchip
- Kılıf / Paket
- —
MCP2515T-I/ST 20-TSSOP SPI CAN Kontrolcü Entegre Devre Hakkında
MCP2515T-I/ST, SPI arayüzlü CAN 2.0 (CANbus) kontrolcü entegresidir. 2.7V-5.5V besleme aralığında çalışır ve tipik 10mA akım tüketimine sahiptir. Çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile +85°C arasındadır ve 20-TSSOP kılıftadır.
MCP2515T-I/ST IC CAN CONTROLLER W/SPI 20TSSOP
| Ürün Kodu | MCP2515T-I/ST |
| Current - Supply | 10mA |
| Function | Controller |
| Interface | SPI |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Part Status | Active |
| Protocol | CANbus |
| Standards | CAN 2.0 |
| Supplier Device Package | 20-TSSOP |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 5.5V |
MCP2515T-I/ST Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.