Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
MCP2515-I/SO SOIC-18W Entegre Devre Hakkında
MCP2515-I/SO SOIC-18W CAN CONTROLLER W/SPI 18SO Entegre Devre
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 5.5V |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 85°C |
| Üretici Paket/Kılıf | 18-SOIC |
| Arayüz | SPI |
| Function | Controller |
| Standartlar | CAN 2.0 |
| Protokol | CANbus |
| Current - Supply | 10mA |
| Product Category | Interface - Controllers |