Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
MCP23017-E/SO (MCP23017) SOIC-28 Entegre Devre Hakkında
MCP23017-E/SO (MCP23017) SOIC-28 I/O EXPANDER I2C 16B 28SO Entegre Devre
| Montaj Tipi | Surface Mount ( SMD ) |
|---|---|
| Voltage - Supply | 1.8V ~ 5.5V |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 125°C |
| Üretici Paket/Kılıf | 28-SOIC |
| Arayüz | I²C |
| Number of I/O | 16 |
| Çıkış Tipi | Push-Pull |
| Features | POR |
| Saat Frekansı | 1.7 MHz |
| Product Category | Interface - I/O Expanders |
| Current - Output Source/Sink | 25mA |
| Interrupt Output | Yes |