Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
MCP1825T-3302E/ET Microchip TO-263-6 (D2PAK) Entegre Devre
MCP1825T-3302E/ET
- Üretici
- Microchip
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
MCP1825T-3302E/ET Microchip TO-263-6 (D2PAK) Entegre Devre Hakkında
Microchip MCP1825T-3302E/ET, 3.3V sabit çıkışlı 500mA lineer (LDO) voltaj regülatörü entegresidir. Enable ve Power Good kontrol özelliklerine sahiptir, giriş gerilimi maksimum 6V’tur. TO-263-6 (5-DDPAK/D2PAK) SMD kılıfta, kısa devre, aşırı sıcaklık ve UVLO korumaları bulunur.
MCP1825T-3302E/ET IC REG LINEAR 3.3V 500MA 5DDPAK
| Ürün Kodu | MCP1825T-3302E/ET |
| Control Features | Enable, Power Good |
| Current - Output | 500mA |
| Current - Quiescent (Iq) | 220 µA |
| Current - Supply (Max) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Temperature, Short Circuit, Under Voltage Lockout (UVLO) |
| PSRR | 60dB (100Hz) |
| Supplier Device Package | 5-DDPAK |
| Voltage - Input (Max) | 6V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 3.3V |
| Voltage Dropout (Max) | 0.35V @ 500mA |
MCP1825T-3302E/ET Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.