Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
MCP1825ST-3302E/DB (1825S33) SOT-223 Entegre Devre
MCP1825ST-3302E/DB
- Üretici
- Microchip
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
MCP1825ST-3302E/DB (1825S33) SOT-223 Entegre Devre Hakkında
MCP1825ST-3302E/DB (1825S33) SOT-223 REG LIN 3.3V 500MA SOT223-3 Entegre Devre
| Kılıf | TO-261-4 |
|---|---|
| Montaj Tipi | Surface Mount ( SMD ) |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 125°C |
| Üretici Paket/Kılıf | SOT-223-3 |
| Çıkış Tipi | Fixed |
| Current - Quiescent (Iq) | 220 µA |
| Çıkış Konfigürasyonu | Positive |
| Current - Output | 500mA |
| Current - Supply (Max) | - |
| Number of Regulators | 1 |
| PSRR | 60dB (100Hz) |
| Voltage Dropout (Max) | 0.35V @ 500mA |
| Koruma Özellikleri | Over Temperature |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Product Category | PMIC - Voltage Regulators - Linear |
| TO-261AA | 1 |
| Control Features | - |
| Voltage - Input (Max) | 6V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 3.3V |
| Under Voltage Lockout (UVLO) | 1 |