Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
MCP1755ST-3302E/DB 3.3V 300mA SOT-223-3 Entegre Devre
MCP1755ST-3302E/DB
- Üretici
- Microchip
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
MCP1755ST-3302E/DB 3.3V 300mA SOT-223-3 Entegre Devre Hakkında
Microchip MCP1755ST-3302E/DB, 16V’a kadar girişten 3.3V sabit pozitif çıkış veren lineer regülatör entegresidir. 300mA çıkış akımı sağlar ve 300mA’de maksimum 0.5V dropout değerine sahiptir. SOT-223-3 SMD pakettedir; aşırı akım, aşırı sıcaklık ve kısa devre korumaları bulunur.
MCP1755ST-3302E/DB IC REG LIN 3.3V 300MA SOT223-3
| Ürün Kodu | MCP1755ST-3302E/DB |
| Control Features | - |
| Current - Output | 300mA |
| Current - Quiescent (Iq) | 100 µA |
| Current - Supply (Max) | 400 µA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | TO-261-4, TO-261AA |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature, Short Circuit |
| PSRR | 80dB (1kHz) |
| Supplier Device Package | SOT-223-3 |
| Voltage - Input (Max) | 16V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 3.3V |
| Voltage Dropout (Max) | 0.5V @ 300mA |
MCP1755ST-3302E/DB Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.