Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
MCP1725T-ADJE/MC Microchip 8-DFN (2x3) Entegre Devre
MCP1725T-ADJE/MC
- Üretici
- Microchip
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
MCP1725T-ADJE/MC Microchip 8-DFN (2x3) Entegre Devre Hakkında
MCP1725T-ADJE/MC, Microchip üretimi ayarlanabilir pozitif lineer LDO regülatör entegresidir. 0.8V–5V ayarlanabilir çıkış ve 500mA çıkış akımı sunar; maksimum giriş gerilimi 6V’tur. Enable ve Power Good özelliklerine ek olarak aşırı sıcaklık, kısa devre ve UVLO korumaları içerir.
MCP1725T-ADJE/MC IC REG LINEAR POS ADJ 500MA 8DFN
| Ürün Kodu | MCP1725T-ADJE/MC |
| Control Features | Enable, Power Good |
| Current - Output | 500mA |
| Current - Quiescent (Iq) | 220 µA |
| Current - Supply (Max) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | 8-VFDFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Temperature, Short Circuit, Under Voltage Lockout (UVLO) |
| PSRR | 60dB (100Hz) |
| Supplier Device Package | 8-DFN (2x3) |
| Voltage - Input (Max) | 6V |
| Voltage - Output (Max) | 5V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.8V |
| Voltage Dropout (Max) | 0.35V @ 500mA |
MCP1725T-ADJE/MC Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.