Görsel mevcut değil
MCP1725-3302E/SN 3.3V 500mA 8-SOIC Entegre Devre
MCP1725-3302E/SN
- Üretici
- Microchip
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
MCP1725-3302E/SN 3.3V 500mA 8-SOIC Entegre Devre Hakkında
Microchip MCP1725-3302E/SN, 3.3V sabit çıkışlı 500mA lineer regülatör entegresidir. Enable ve Power Good kontrol özelliklerine sahiptir; 6V maksimum giriş gerilimi ile çalışır. 8-SOIC SMD pakette, -40°C ile 125°C çalışma aralığı ve aşırı sıcaklık/kısa devre/UVLO korumaları sunar.
MCP1725-3302E/SN IC REG LINEAR 3.3V 500MA 8SOIC
| Ürün Kodu | MCP1725-3302E/SN |
| Control Features | Enable, Power Good |
| Current - Output | 500mA |
| Current - Quiescent (Iq) | 220 µA |
| Current - Supply (Max) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Temperature, Short Circuit, Under Voltage Lockout (UVLO) |
| PSRR | 60dB (100Hz) |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Input (Max) | 6V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 3.3V |
| Voltage Dropout (Max) | 0.35V @ 500mA |
MCP1725-3302E/SN Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.