Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
MCP1700T-1502E/MB 1.5V 200mA SOT-89-3 Entegre Devre
MCP1700T-1502E/MB
- Üretici
- Microchip
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
MCP1700T-1502E/MB 1.5V 200mA SOT-89-3 Entegre Devre Hakkında
Microchip MCP1700T-1502E/MB, 1.5V sabit çıkışlı lineer voltaj regülatörüdür. 200mA çıkış akımı, 4 µA düşük boşta akım ve 6V maksimum giriş gerilimi sunar. SOT-89-3 (TO-243AA) SMD pakettedir; aşırı akım, aşırı sıcaklık ve kısa devre korumalarına sahiptir.
MCP1700T-1502E/MB IC REG LINEAR 1.5V 200MA SOT89-3
| Ürün Kodu | MCP1700T-1502E/MB |
| Control Features | - |
| Current - Output | 200mA |
| Current - Quiescent (Iq) | 4 µA |
| Current - Supply (Max) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | TO-243AA |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature, Short Circuit |
| PSRR | 44dB (100Hz) |
| Supplier Device Package | SOT-89-3 |
| Voltage - Input (Max) | 6V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.5V |
| Voltage Dropout (Max) | 0.35V @ 200mA |
MCP1700T-1502E/MB Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.