Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
MC74HC4053ADTR2G 16-TSSOP Üçlü 2:1 MUX/DEMUX Entegre Devre
MC74HC4053ADTR2G
- Üretici
- onsemi
- Kılıf / Paket
- —
MC74HC4053ADTR2G 16-TSSOP Üçlü 2:1 MUX/DEMUX Entegre Devre Hakkında
onsemi MC74HC4053ADTR2G, 16-TSSOP kılıfta üç adet 2:1 MUX/DEMUX (SPDT) anahtarlama devresidir. 2V–6V tek besleme veya ±2V–±6V çift besleme ile çalışır, -55°C ile 125°C aralığını destekler. -3 dB bant genişliği 120 MHz, maksimum iletim direnci 100 Ohm ve kapalı durum kaçak akımı 100 nA değerindedir.
MC74HC4053ADTR2G IC MUX/DEMUX TRIPLE 2X1 16TSSOP
| Ürün Kodu | MC74HC4053ADTR2G |
| -3db Bandwidth | 120MHz |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) | 50pF |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon) | 10Ohm |
| Charge Injection | - |
| Crosstalk | -60dB @ 1MHz |
| Current - Leakage (IS(off)) (Max) | 100nA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 2:1 |
| Number of Circuits | 3 |
| On-State Resistance (Max) | 100Ohm |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-TSSOP |
| Switch Circuit | SPDT |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max) | - |
| Voltage - Supply, Dual (V±) | ±2V ~ 6V |
| Voltage - Supply, Single (V+) | 2V ~ 6V |
MC74HC4053ADTR2G Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.