Görsel mevcut değil
MaxLinear SP485CN-L/TR 8-SOIC RS422/RS485 Entegre Devre
SP485CN-L/TR
- Üretici
- MaxLinear
- Kılıf / Paket
- —
MaxLinear SP485CN-L/TR 8-SOIC RS422/RS485 Entegre Devre Hakkında
SP485CN-L/TR, RS422 ve RS485 protokollerini destekleyen 1/1 sürücü/alıcıya sahip half-duplex transceiver entegresidir. 5 Mbps veri hızında çalışır ve 4.75V–5.25V besleme aralığına uygundur. 8-SOIC (3.90 mm) SMD kılıftadır ve 0°C ile 70°C arasında çalışır.
SP485CN-L/TR 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) kılıfta üretilmiştir. 1/1 Transceiver Half RS422, RS485 8-SOIC
| Ürün Kodu | SP485CN-L/TR |
| Type | Transceiver |
| Protocol | RS422, RS485 |
| Number of Drivers/Receivers | 1/1 |
| Duplex | Half |
| Receiver Hysteresis | 10 mV |
| Data Rate | 5Mbps |
| Voltage - Supply | 4.75V ~ 5.25V |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
SP485CN-L/TR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.