Görsel mevcut değil
MaxLinear SP483CN-L 8-SOIC RS422/RS485 Transceiver Entegre Devre
SP483CN-L
- Üretici
- MaxLinear
- Kılıf / Paket
- —
MaxLinear SP483CN-L 8-SOIC RS422/RS485 Transceiver Entegre Devre Hakkında
SP483CN-L, RS422 ve RS485 protokollerini destekleyen 1 sürücü/1 alıcı yapısında half-duplex transceiver entegresidir. 250kbps veri hızında çalışır ve 4.75V–5.25V besleme aralığına sahiptir. 8-SOIC kılıfta, yüzey montaj uygulamaları için uygundur.
SP483CN-L 1/1 Transceiver Half RS422, RS485 8-SOIC
| Ürün Kodu | SP483CN-L |
| Paketleme | Tube |
| Tip | Transceiver |
| Protokol | RS422, RS485 |
| Sürücü/Alıcı Sayısı | 1/1 |
| Duplex | Half |
| Alıcı Histerezisi | 10mV |
| Veri Hızı | 250kbps |
| Gerilim - Besleme | 4.75V ~ 5.25V |
| Çalışma Sıcaklığı | 0°C ~ 70°C |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
| Paket / Kılıf | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Tedarikçi Paketleme | 8-SOIC |