Görsel mevcut değil
MaxLinear SP336EEY-L 28-TSSOP RS232/RS422/RS485 Entegre Devre
SP336EEY-L
- Üretici
- MaxLinear
- Kılıf / Paket
- —
MaxLinear SP336EEY-L 28-TSSOP RS232/RS422/RS485 Entegre Devre Hakkında
SP336EEY-L, RS232/RS422/RS485 protokollerini destekleyen 4/4 sürücü/alıcı yapısında tam çift yönlü (full duplex) transceiver entegresidir. 250kbps veri hızına sahiptir ve 3.3V veya 5V besleme ile çalışır. 28-TSSOP (4.40mm) SMD kılıftadır ve -40°C ile 85°C aralığında kullanılabilir.
SP336EEY-L 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) kılıfta üretilmiştir. 4/4 Transceiver Full RS232, RS422, RS485 28-TSSOP
| Ürün Kodu | SP336EEY-L |
| Type | Transceiver |
| Protocol | RS232, RS422, RS485 |
| Number of Drivers/Receivers | 4/4 |
| Duplex | Full |
| Receiver Hysteresis | 500 mV |
| Data Rate | 250kbps |
| Voltage - Supply | 3.3V, 5V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Supplier Device Package | 28-TSSOP |