Görsel mevcut değil
MaxLinear SP3232EEN-L/TR 16-SOIC RS232 Transceiver Entegre Devre
SP3232EEN-L/TR
- Üretici
- MaxLinear
- Kılıf / Paket
- —
MaxLinear SP3232EEN-L/TR 16-SOIC RS232 Transceiver Entegre Devre Hakkında
SP3232EEN-L/TR, RS232 protokolü için 2 sürücü/2 alıcı (2/2) full duplex transceiver entegresidir. 3V–5.5V besleme aralığında 235Kbps veri hızını destekler ve -40°C ile 85°C arasında çalışır. 16-SOIC (3.90mm genişlik) SMD kılıftadır.
SP3232EEN-L/TR 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) kılıfta üretilmiştir. 2/2 Transceiver Full RS232 16-SOIC
| Ürün Kodu | SP3232EEN-L/TR |
| Type | Transceiver |
| Protocol | RS232 |
| Number of Drivers/Receivers | 2/2 |
| Duplex | Full |
| Receiver Hysteresis | 300 mV |
| Data Rate | 235Kbps |
| Voltage - Supply | 3V ~ 5.5V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
SP3232EEN-L/TR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.