Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
MAX9611AUB+ 10-uMAX/uSOP (10-MSOP) Current Sense Entegre Devre
MAX9611AUB+
- Üretici
- Maxim ( Analog Devices )
- Kılıf / Paket
- —
MAX9611AUB+ 10-uMAX/uSOP (10-MSOP) Current Sense Entegre Devre Hakkında
MAX9611AUB+, Maxim (Analog Devices) üretimi akım algılama (current sense) yükselteci entegresidir ve 1 devre içerir. 2.7 V ile 5.5 V besleme aralığında çalışır, -40°C ile 125°C sıcaklık aralığını destekler. 10-TFSOP/10-MSOP (3.00 mm genişlik) kılıfta, SMD montaja uygundur ve Tube ambalajdadır.
MAX9611AUB+ 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) kılıfta üretilmiştir. Current Sense Amplifier 1 Circuit 10-uMAX/uSOP
| Ürün Kodu | MAX9611AUB+ |
| Packaging | Tube |
| Package / Case | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Output Type | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Amplifier Type | Current Sense |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Current - Supply | 1.6mA |
| Slew Rate | - |
| Gain Bandwidth Product | 2.5 MHz |
| Current - Input Bias | 1 µA |
| Voltage - Input Offset | 100 µV |
| Supplier Device Package | 10-uMAX/uSOP |
| Number of Circuits | 1 |
| Current - Output / Channel | 15 mA |
| -3db Bandwidth | 4 MHz |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.7 V |
| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
MAX9611AUB+ Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.