Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
MAX660MX/NOPB 8-SOIC Şarj Pompası Entegre Devre
MAX660MX/NOPB
- Üretici
- Texas Instruments
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
MAX660MX/NOPB 8-SOIC Şarj Pompası Entegre Devre Hakkında
MAX660MX/NOPB, şarj pompası topolojisine sahip, sabit çıkışlı bir gerilim dönüştürücü entegredir. 1.5V–5.5V giriş aralığında çalışır; -Vin veya 2Vin çıkış seçenekleri sunar ve 100mA çıkış akımını destekler. 8-SOIC SMD pakettedir ve -40°C ile 85°C arasında çalışır.
MAX660MX/NOPB IC REG CHARGE PUMP INV 8SOIC
| Ürün Kodu | MAX660MX/NOPB |
| Current - Output | 100mA |
| Frequency - Switching | 10kHz, 80kHz |
| Function | Ratiometric |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Configuration | Positive or Negative |
| Output Type | Fixed |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Synchronous Rectifier | No |
| Topology | Charge Pump |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Voltage - Input (Min) | 1.5V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | -Vin, 2Vin |
MAX660MX/NOPB Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.