Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
M95P32-IXMNT/E 8-SOIC 3.90mm 32Mbit SPI EEPROM Entegre Devre
M95P32-IXMNT/E
- Üretici
- STMicroelectronics
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
M95P32-IXMNT/E 8-SOIC 3.90mm 32Mbit SPI EEPROM Entegre Devre Hakkında
STMicroelectronics M95P32-IXMNT/E, 8-SOIC (3.90mm) kılıfta 32Mbit kapasiteli, SPI arayüzlü EEPROM bellek entegresidir. 1.6V-3.6V besleme aralığında çalışır, 80MHz saat frekansını destekler ve erişim süresi 11ns’dir. Çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile 85°C arasındadır.
M95P32-IXMNT/E 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) kılıfta üretilmiştir. EEPROM Memory IC 32Mbit SPI 80 MHz 11 ns 8-SO
| Ürün Kodu | M95P32-IXMNT/E |
| Packaging | Cut Tape (CT) |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Memory Size | 32Mbit |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Voltage - Supply | 1.6V ~ 3.6V |
| Technology | EEPROM |
| Clock Frequency | 80 MHz |
| Memory Format | EEPROM |
| Supplier Device Package | 8-SO |
| Write Cycle Time - Word, Page | 1.5ms |
| Memory Interface | SPI |
| Access Time | 11 ns |
| Memory Organization | 4M x 8 |
| DigiKey Programmable | Not Verified |