Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
M95M04-DWDW4TP/V 8-TSSOP 4Mb SPI EEPROM Entegre Devre
M95M04-DWDW4TP/V
- Üretici
- STMicroelectronics
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
M95M04-DWDW4TP/V 8-TSSOP 4Mb SPI EEPROM Entegre Devre Hakkında
STMicroelectronics M95M04-DWDW4TP/V, SPI arayüzlü 4Mb (512K x 8) non-volatile EEPROM bellek entegresidir. 2.9V–5.5V besleme aralığında çalışır, 10 MHz saat frekansını destekler ve 8-TSSOP SMD kılıftadır. Çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile 145°C arasındadır.
M95M04-DWDW4TP/V AUTOMOTIVE 4096 KBIT SPI BUS EEP
| Ürün Kodu | M95M04-DWDW4TP/V |
| Access Time | 40 ns |
| Clock Frequency | 10 MHz |
| Memory Format | EEPROM |
| Memory Interface | SPI |
| Memory Size | 4Mb (512K x 8) |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 145°C (TA) |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-TSSOP |
| Technology | EEPROM |
| Voltage - Supply | 2.9V ~ 5.5V |
| Write Cycle Time - Word, Page | 4ms |