Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
M74HC238RM13TR 16-SO Decoder/Demux Entegre Devre
M74HC238RM13TR
- Üretici
- STMicroelectronics
- Kılıf / Paket
- —
M74HC238RM13TR 16-SO Decoder/Demux Entegre Devre Hakkında
STMicroelectronics M74HC238RM13TR, 1 x 3:8 decoder/demultiplexer entegresidir. 2V–6V tek besleme ile çalışır, SMD 16-SO pakettedir ve -55°C ile 125°C aralığında kullanılabilir. Ürün durumu: Obsolete.
M74HC238RM13TR IC DECODER/DEMUX 1 X 3:8 16SO
| Ürün Kodu | M74HC238RM13TR |
| Circuit | 1 x 3:8 |
| Current - Output High, Low | 5.2mA, 5.2mA |
| Independent Circuits | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Part Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 16-SO |
| Type | Decoder/Demultiplexer |
| Voltage - Supply | 2V ~ 6V |
| Voltage Supply Source | Single Supply |
M74HC238RM13TR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.