Görsel mevcut değil
M24M01-DFCS6TP/K 1Mbit I2C 1MHz 8-WLCSP Entegre Devre
M24M01-DFCS6TP/K
- Üretici
- STMicroelectronics
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
M24M01-DFCS6TP/K 1Mbit I2C 1MHz 8-WLCSP Entegre Devre Hakkında
STMicroelectronics M24M01-DFCS6TP/K, 1Mbit (128K x 8) kapasiteli, I²C arayüzlü non-volatile EEPROM entegresidir. 1MHz saat frekansında çalışır, 1.7V–5.5V besleme aralığını destekler ve 8-WLCSP (WLCSP) kılıftadır. Çalışma sıcaklığı -40°C ile 85°C arasındadır.
M24M01-DFCS6TP/K IC EEPROM 1MBIT I2C 1MHZ 8WLCSP
| Ürün Kodu | M24M01-DFCS6TP/K |
| Access Time | 500 ns |
| Clock Frequency | 1 MHz |
| Memory Format | EEPROM |
| Memory Interface | I²C |
| Memory Size | 1Mb (128K x 8) |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Package / Case | 8-UFBGA, WLCSP |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-WLCSP |
| Technology | EEPROM |
| Voltage - Supply | 1.7V ~ 5.5V |
| Write Cycle Time - Word, Page | 5ms |