Görsel mevcut değil
LMV797MM/NOPB Texas Instruments 8-VSSOP Çift Op-Amp Entegre Devre
LMV797MM/NOPB
- Üretici
- Texas Instruments
- Kılıf / Paket
- —
LMV797MM/NOPB Texas Instruments 8-VSSOP Çift Op-Amp Entegre Devre Hakkında
Texas Instruments LMV797MM/NOPB, 8-VSSOP kılıfta çift kanallı genel amaçlı op-amp entegresidir. 1.8 V–5.5 V besleme aralığında çalışır, rail-to-rail çıkış sunar ve 17 MHz kazanç bant genişliği ile 11.5 V/µs slew rate değerine sahiptir. SMD montaja uygundur ve -40°C ile 125°C çalışma sıcaklık aralığını destekler.
LMV797MM/NOPB IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8VSSOP
| Ürün Kodu | LMV797MM/NOPB |
| -3db Bandwidth | - |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Input Bias | 0.1 pA |
| Current - Output / Channel | 60 mA |
| Current - Supply | 1.3mA (x2 Channels) |
| Gain Bandwidth Product | 17 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Circuits | 2 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Part Status | Active |
| Slew Rate | 11.5V/µs |
| Supplier Device Package | 8-VSSOP |
| Voltage - Input Offset | 100 µV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 1.8 V |
LMV797MM/NOPB Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.