Görsel mevcut değil
LMV772MA/NOPB Texas Instruments 8-SOIC Çift Op-Amp Entegre Devre
LMV772MA/NOPB
- Üretici
- Texas Instruments
- Kılıf / Paket
- —
LMV772MA/NOPB Texas Instruments 8-SOIC Çift Op-Amp Entegre Devre Hakkında
Texas Instruments LMV772MA/NOPB, 8-SOIC kılıfta yüzey montajlı çift genel amaçlı op-amp entegresidir. 2.7V–5.5V besleme aralığında çalışır, rail-to-rail diferansiyel çıkış sunar ve 3.5MHz kazanç bant genişliği ile 1.4V/µs slew rate değerine sahiptir. Çalışma sıcaklığı aralığı -40°C ile 125°C arasındadır.
LMV772MA/NOPB IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC
| Ürün Kodu | LMV772MA/NOPB |
| -3db Bandwidth | - |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Input Bias | 0.23 pA |
| Current - Output / Channel | 75 mA |
| Current - Supply | 600µA (x2 Channels) |
| Gain Bandwidth Product | 3.5 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Circuits | 2 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Differential, Rail-to-Rail |
| Part Status | Active |
| Slew Rate | 1.4V/µs |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Input Offset | 250 µV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.7 V |