Görsel mevcut değil
LMR12010XMKX/NOPB TSOT-23-6 1A Buck Regülatör Entegre Devre
LMR12010XMKX/NOPB
- Üretici
- Texas Instruments
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
LMR12010XMKX/NOPB TSOT-23-6 1A Buck Regülatör Entegre Devre Hakkında
Texas Instruments LMR12010XMKX/NOPB, ayarlanabilir çıkışlı step-down (buck) DC-DC regülatör entegresidir. 3V-20V giriş aralığında çalışır, 0.8V-17V arası çıkış verebilir ve 1A çıkış akımı destekler. TSOT-23-6 (SOT-23-THIN) SMD pakettedir ve 1.6MHz anahtarlama frekansına sahiptir.
LMR12010XMKX/NOPB IC REG BUCK ADJ 1A TSOT23-6
| Ürün Kodu | LMR12010XMKX/NOPB |
| Current - Output | 1A |
| Frequency - Switching | 1.6MHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-THIN |
| Synchronous Rectifier | No |
| Topology | Buck |
| Voltage - Input (Max) | 20V |
| Voltage - Input (Min) | 3V |
| Voltage - Output (Max) | 17V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.8V |
LMR12010XMKX/NOPB Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.