Görsel mevcut değil
LMK04828BISQE/NOPB 64-WQFN (9x9) Entegre Devre
LMK04828BISQE/NOPB
- Üretici
- Texas Instruments
- Kılıf / Paket
- —
LMK04828BISQE/NOPB 64-WQFN (9x9) Entegre Devre Hakkında
Texas Instruments LMK04828BISQE/NOPB, çift PLL içeren clock jitter cleaner entegresidir ve 3.08GHz’e kadar çalışır. LVCMOS, LVDS ve LVPECL girişleri; HSDS, LVCMOS, LVDS, LVPECL ve LCPECL çıkışlarını destekler. 3.15V–3.45V besleme aralığında, -40°C ile 85°C arasında ve 64-WQFN Exposed Pad pakette sunulur.
LMK04828BISQE/NOPB IC CLOCK DUAL PLL 64-WQFN
| Ürün Kodu | LMK04828BISQE/NOPB |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
| Divider/Multiplier | Yes/No |
| Frequency - Max | 3.08GHz |
| Input | LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Circuits | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output | HSDS, LCPECL, LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Package / Case | 64-WFQFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| PLL | Yes |
| Ratio - Input:Output | 3:15 |
| Supplier Device Package | 64-WQFN (9x9) |
| Type | Jitter Cleaner |
| Voltage - Supply | 3.15V ~ 3.45V |
LMK04828BISQE/NOPB Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.