Görsel mevcut değil
LMH6629MFX/NOPB SOT-23-5 VFB Op-Amp Entegre Devre
LMH6629MFX/NOPB
- Üretici
- Texas Instruments
- Kılıf / Paket
- —
LMH6629MFX/NOPB SOT-23-5 VFB Op-Amp Entegre Devre Hakkında
Texas Instruments LMH6629MFX/NOPB, SOT-23-5 kılıfta tek kanallı voltage feedback (VFB) operasyonel yükselteç entegresidir. 1 GHz -3 dB bant genişliği ve 1600 V/µs slew rate değerlerine sahiptir. 2.7 V–5.5 V besleme aralığında çalışır ve -40°C ile 125°C arasında kullanılabilir.
LMH6629MFX/NOPB IC OPAMP VFB 1 CIRCUIT SOT23-5
| Ürün Kodu | LMH6629MFX/NOPB |
| -3db Bandwidth | 1 GHz |
| Amplifier Type | Voltage Feedback |
| Current - Input Bias | 15 µA |
| Current - Output / Channel | 250 mA |
| Current - Supply | 15.5mA |
| Gain Bandwidth Product | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Circuits | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | - |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Part Status | Active |
| Slew Rate | 1600V/µs |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Voltage - Input Offset | 150 µV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.7 V |
LMH6629MFX/NOPB Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.