Görsel mevcut değil
LMH6624MAX/NOPB 8-SOIC Voltage Feedback Op Amp Entegre Devre
LMH6624MAX/NOPB
- Üretici
- Texas Instruments
- Kılıf / Paket
- —
LMH6624MAX/NOPB 8-SOIC Voltage Feedback Op Amp Entegre Devre Hakkında
Texas Instruments LMH6624MAX/NOPB, 8-SOIC kılıfta tek kanallı voltage feedback operasyonel yükselteç entegresidir. 95 MHz -3 dB bant genişliği, 1.5 GHz gain bandwidth ve 400 V/µs slew rate değerlerine sahiptir. 5 V ile 12 V besleme aralığında çalışır ve -40°C ile 125°C sıcaklık aralığını destekler.
LMH6624MAX/NOPB IC VOLTAGE FEEDBACK 1 CIRC 8SOIC
| Ürün Kodu | LMH6624MAX/NOPB |
| -3db Bandwidth | 95 MHz |
| Amplifier Type | Voltage Feedback |
| Current - Input Bias | 13 µA |
| Current - Output / Channel | 100 mA |
| Current - Supply | 12mA |
| Gain Bandwidth Product | 1.5 GHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Circuits | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | - |
| Part Status | Active |
| Slew Rate | 400V/µs |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Input Offset | 100 µV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 12 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 5 V |
LMH6624MAX/NOPB Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.