Görsel mevcut değil
LMH6622MA/NOPB Texas Instruments 8-SOIC Entegre Devre
LMH6622MA/NOPB
- Üretici
- Texas Instruments
- Kılıf / Paket
- —
LMH6622MA/NOPB Texas Instruments 8-SOIC Entegre Devre Hakkında
LMH6622MA/NOPB, Texas Instruments üretimi 8-SOIC kılıfta, 2 kanallı voltage feedback tipinde diferansiyel çıkışlı yükselteç entegresidir. -3 dB bant genişliği 160 MHz, slew rate 85 V/µs, çıkış akımı kanal başına 90 mA ve besleme gerilimi aralığı 5 V ile 12 V arasındadır. SMD montaja uygundur ve çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile 85°C’dir.
LMH6622MA/NOPB IC VOLTAGE FEEDBACK 2 CIRC 8SOIC
| Ürün Kodu | LMH6622MA/NOPB |
| -3db Bandwidth | 160 MHz |
| Amplifier Type | Voltage Feedback |
| Current - Input Bias | 4.7 µA |
| Current - Output / Channel | 90 mA |
| Current - Supply | 4.3mA (x2 Channels) |
| Gain Bandwidth Product | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Circuits | 2 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | Differential |
| Part Status | Active |
| Slew Rate | 85V/µs |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Input Offset | 200 µV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 12 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 5 V |
LMH6622MA/NOPB Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.