Görsel mevcut değil
LMD18200T/LF14 TO-220-11 3A Motor Sürücü Entegre Devre
LMD18200T/LF14
- Üretici
- Texas Instruments
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
LMD18200T/LF14 TO-220-11 3A Motor Sürücü Entegre Devre Hakkında
Texas Instruments LMD18200T/LF14, TO-220-11 (formed leads) kılıfta, paralel arayüzlü tam entegre motor sürücü entegresidir. 12V-55V besleme aralığında 3A çıkış akımı sağlar ve bipolar step motor ile fırçalı DC motor uygulamalarında kullanılabilir. Through-hole montaja uygundur ve çalışma sıcaklığı -40°C ile 150°C (TJ) aralığındadır.
LMD18200T/LF14 TO-220-11 Formed Leads kılıfta üretilmiştir. Bipolar Motor Driver Bi-CMOS, DMOS Parallel TO-220-11
| Ürün Kodu | LMD18200T/LF14 |
| Motor Type - Stepper | Bipolar |
| Motor Type - AC, DC | Brushed DC |
| Function | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Output Configuration | Low Side (2) |
| Interface | Parallel |
| Technology | Bi-CMOS, DMOS |
| Step Resolution | - |
| Applications | General Purpose |
| Current - Output | 3A |
| Voltage - Supply | 12V ~ 55V |
| Voltage - Load | 12V ~ 55V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | TO-220-11 Formed Leads |
| Supplier Device Package | TO-220-11 |
LMD18200T/LF14 Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.