Görsel mevcut değil
LMC6044IMX/NOPB Texas Instruments 14-SOIC Entegre Devre
LMC6044IMX/NOPB
- Üretici
- Texas Instruments
- Kılıf / Paket
- —
LMC6044IMX/NOPB Texas Instruments 14-SOIC Entegre Devre Hakkında
LMC6044IMX/NOPB, Texas Instruments üretimi 4 kanallı CMOS op-amp entegresidir ve 14-SOIC SMD pakettedir. Rail-to-rail push-pull çıkış yapısına sahiptir; 4.5 V ile 15.5 V besleme aralığında çalışır. Çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile 85°C (TJ) arasındadır.
LMC6044IMX/NOPB IC CMOS 4 CIRCUIT 14SOIC
| Ürün Kodu | LMC6044IMX/NOPB |
| -3db Bandwidth | - |
| Amplifier Type | CMOS |
| Current - Input Bias | 0.002 pA |
| Current - Output / Channel | 40 mA |
| Current - Supply | 52µA (x4 Channels) |
| Gain Bandwidth Product | 100 kHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Circuits | 4 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TJ) |
| Output Type | Push-Pull, Rail-to-Rail |
| Part Status | Active |
| Slew Rate | 0.02V/µs |
| Supplier Device Package | 14-SOIC |
| Voltage - Input Offset | 1 mV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 15.5 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 4.5 V |
LMC6044IMX/NOPB Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.