Görsel mevcut değil
LM8261M5X/NOPB SOT-23-5 Tekli Opamp Entegre Devre
LM8261M5X/NOPB
- Üretici
- Texas Instruments
- Kılıf / Paket
- —
LM8261M5X/NOPB SOT-23-5 Tekli Opamp Entegre Devre Hakkında
Texas Instruments LM8261M5X/NOPB, SOT-23-5 kılıfta tek kanallı genel amaçlı opamp entegresidir. Rail-to-rail çıkış yapısına sahiptir, 2.5 V ile 30 V besleme aralığında çalışır. 24 MHz kazanç-bant genişliği, 12 V/µs slew rate ve -40°C ile 85°C çalışma sıcaklığı aralığı sunar.
LM8261M5X/NOPB IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5
| Ürün Kodu | LM8261M5X/NOPB |
| -3db Bandwidth | - |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Input Bias | 1.05 µA |
| Current - Output / Channel | - |
| Current - Supply | 1.3mA |
| Gain Bandwidth Product | 24 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Circuits | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Part Status | Active |
| Slew Rate | 12V/µs |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Voltage - Input Offset | 700 µV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 30 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.5 V |
LM8261M5X/NOPB Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.