Görsel mevcut değil
LM81BIMTX-3/NOPB Texas Instruments 24-TSSOP Entegre Devre
LM81BIMTX-3/NOPB
- Üretici
- Texas Instruments
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
LM81BIMTX-3/NOPB Texas Instruments 24-TSSOP Entegre Devre Hakkında
LM81BIMTX-3/NOPB, SMBus (2-wire) arayüzlü donanım izleme (hardware monitor) entegresidir. Dahili ve harici sıcaklık algılama desteği sunar; fan ve alarm çıkışları bulunur. 2.8V–3.8V besleme aralığında çalışır ve -40°C ile 125°C çalışma sıcaklığına uygundur.
LM81BIMTX-3/NOPB IC MPU SYSTEM HDWR MON 24-TSSOP
| Ürün Kodu | LM81BIMTX-3/NOPB |
| Accuracy | ±3°C(Max) |
| Function | Hardware Monitor |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Alarm | Yes |
| Output Fan | Yes |
| Output Type | 2-Wire SMBus |
| Part Status | Active |
| Sensing Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Sensor Type | Internal and External |
| Supplier Device Package | 24-TSSOP |
| Topology | ADC (Sigma Delta), Comparator, Fan Speed Control, Register Bank |
| Voltage - Supply | 2.8V ~ 3.8V |
LM81BIMTX-3/NOPB Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.