Görsel mevcut değil
LM78L15ACZ/LFT4 TO-92-3 15V 100mA Regülatör Entegre Devre
LM78L15ACZ/LFT4
- Üretici
- Texas Instruments
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
LM78L15ACZ/LFT4 TO-92-3 15V 100mA Regülatör Entegre Devre Hakkında
Texas Instruments LM78L15ACZ/LFT4, sabit 15V pozitif çıkış veren lineer voltaj regülatör entegresidir. TO-92-3 kılıfta, through-hole montaja uygundur ve 100mA çıkış akımı sağlar. Aşırı sıcaklık ve kısa devre koruması bulunur, giriş gerilimi maksimum 35V’tur.
LM78L15ACZ/LFT4 IC REG LINEAR 15V 100MA TO92-3
| Ürün Kodu | LM78L15ACZ/LFT4 |
| Control Features | - |
| Current - Output | 100mA |
| Current - Quiescent (Iq) | 3 mA |
| Current - Supply (Max) | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 125°C |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Temperature, Short Circuit |
| PSRR | 51dB (120Hz) |
| Supplier Device Package | TO-92-3 |
| Voltage - Input (Max) | 35V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 15V |
| Voltage Dropout (Max) | - |
LM78L15ACZ/LFT4 Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.