Görsel mevcut değil
LM5118MH/NOPB Texas Instruments 20-HTSSOP Entegre Devre
LM5118MH/NOPB
- Üretici
- Texas Instruments
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
LM5118MH/NOPB Texas Instruments 20-HTSSOP Entegre Devre Hakkında
LM5118MH/NOPB, Texas Instruments üretimi buck ve buck-boost topolojilerini destekleyen anahtarlamalı regülatör kontrol entegresidir. 3V–75V besleme aralığında çalışır, 200kHz veya 515kHz anahtarlama frekansı ve %80 maksimum duty cycle sunar. 20-HTSSOP (SMD) pakettedir; enable, frekans kontrolü, ramp ve soft-start özellikleri bulunur.
LM5118MH/NOPB IC REG CTRLR BCK/BCK-BST 20TSSOP
| Ürün Kodu | LM5118MH/NOPB |
| Clock Sync | Yes |
| Control Features | Enable, Frequency Control, Ramp, Soft Start |
| Duty Cycle (Max) | 80% |
| Frequency - Switching | 200kHz, 515kHz |
| Function | Step-Down, Step-Up/Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Phases | 1 |
| Output Type | Transistor Driver |
| Part Status | Active |
| Serial Interfaces | - |
| Supplier Device Package | 20-HTSSOP |
| Synchronous Rectifier | No |
| Topology | Buck, Buck-Boost |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 3V ~ 75V |
LM5118MH/NOPB Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.