LM5112SDX/NOPB 6-WSON(3x3) Low-Side Gate Sürücü Entegre Devre
135,21 TL
14,15 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
LM5112SDX/NOPB
Stok Adedi
1
Fiyat
2,52 USD + KDV
Texas Instruments LM5112SDX/NOPB, N-kanal MOSFET için low-side gate sürücü entegresidir. 3.5V–14V besleme aralığında çalışır ve tepe çıkış akımı source 3A, sink 7A değerindedir. 6-WSON (3x3) SMD pakettedir ve çalışma sıcaklığı -40°C ile 125°C (TJ) arasındadır.
LM5112SDX/NOPB IC GATE DRVR LOW-SIDE 6WSON
| Ürün Kodu | LM5112SDX/NOPB |
| Channel Type | Single |
| Current - Peak Output (Source, Sink) | 3A, 7A |
| Driven Configuration | Low-Side |
| Gate Type | N-Channel MOSFET |
| High Side Voltage - Max (Bootstrap) | - |
| Input Type | Inverting, Non-Inverting |
| Logic Voltage - VIL, VIH | 0.8V, 2.3V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Drivers | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Package / Case | 6-WDFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Rise / Fall Time (Typ) | 14ns, 12ns |
| Supplier Device Package | 6-WSON (3x3) |
| Voltage - Supply | 3.5V ~ 14V |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!