Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
LM5109BMAX/NOPB, SOIC-8 Entegre Devre Hakkında
LM5109BMAX/NOPB, LM5109, L5109, 5109, 1A Peak Output High Voltage Half-Bridge Gate Driver Entegre SOIC-8 Kılıf Entegre
| Montaj Tipi | Surface Mount ( SMD ) |
|---|---|
| Voltage - Supply | 8V ~ 14V |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Üretici Paket/Kılıf | 8-SOIC |
| Input Type | Non-Inverting |
| Kanal Tipi | Independent |
| Driven Configuration | Half-Bridge |
| Gate Type | N-Channel MOSFET |
| Number of Drivers | 2 |
| Rise / Fall Time (Typ) | 15ns |
| High Side Voltage - Max (Bootstrap) | 108 V |
| Parça Durumu | Obsolete |
| Catalog | PMIC - Gate Drivers |