Görsel mevcut değil
LM5046SQ/NOPB Texas Instruments 28-WQFN (5x5) Entegre Devre
LM5046SQ/NOPB
- Üretici
- Texas Instruments
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
LM5046SQ/NOPB Texas Instruments 28-WQFN (5x5) Entegre Devre Hakkında
LM5046SQ/NOPB, izole full-bridge topolojisi için offline anahtarlamalı güç kaynağı kontrol entegresidir. 14V–100V besleme aralığında çalışır ve 2MHz’e kadar anahtarlama frekansını destekler. Frekans kontrolü, soft-start, senkronizasyon ile akım sınırlama, aşırı sıcaklık ve aşırı gerilim korumaları içerir.
LM5046SQ/NOPB IC OFFLINE SW FULL-BRDG 28WQFN
| Ürün Kodu | LM5046SQ/NOPB |
| Control Features | Frequency Control, Soft Start, Sync |
| Duty Cycle | - |
| Fault Protection | Current Limiting, Over Temperature, Over Voltage |
| Frequency - Switching | Up to 2MHz |
| Internal Switch(s) | No |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Isolation | Isolated |
| Package / Case | 28-WFQFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Power (Watts) | - |
| Supplier Device Package | 28-WQFN (5x5) |
| Topology | Full-Bridge |
| Voltage - Breakdown | - |
| Voltage - Start Up | - |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 14V ~ 100V |
LM5046SQ/NOPB Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.