Görsel mevcut değil
LM5001SDE/NOPB Texas Instruments 8-WSON Entegre Devre
LM5001SDE/NOPB
- Üretici
- Texas Instruments
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
LM5001SDE/NOPB Texas Instruments 8-WSON Entegre Devre Hakkında
LM5001SDE/NOPB, Texas Instruments üretimi ayarlanabilir anahtarlamalı regülatör entegresidir. 3.1V–75V giriş aralığında çalışır, 76V’a kadar çıkış anahtarlaması ve 800mA anahtarlama akımı destekler. 50kHz–1.5MHz anahtarlama frekansı ile boost, SEPIC, flyback ve forward gibi topolojilerde kullanılabilir.
LM5001SDE/NOPB IC REG MULTI CONFG ADJ 8WSON
| Ürün Kodu | LM5001SDE/NOPB |
| Current - Output | 800mA (Switch) |
| Frequency - Switching | 50kHz ~ 1.5MHz |
| Function | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive, Isolation Capable |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | 8-WDFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-WSON (4x4) |
| Synchronous Rectifier | No |
| Topology | Boost, Flyback, Forward Converter, SEPIC |
| Voltage - Input (Max) | 75V |
| Voltage - Input (Min) | 3.1V |
| Voltage - Output (Max) | 76V (Switch) |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 3.1V |
LM5001SDE/NOPB Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.