Görsel mevcut değil
LM4051CIM3X-1.2/NOPB 1.225V SOT-23-3 Entegre Devre
LM4051CIM3X-1.2/NOPB
- Üretici
- Texas Instruments
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
LM4051CIM3X-1.2/NOPB 1.225V SOT-23-3 Entegre Devre Hakkında
Texas Instruments LM4051CIM3X-1.2/NOPB, 1.225V sabit çıkışlı shunt tip voltaj referansı entegresidir. ±0.5% tolerans ve 50ppm/°C sıcaklık katsayısı ile -40°C ile 85°C aralığında çalışır. SOT-23-3 (TO-236-3/SC-59 uyumlu) SMD pakettedir.
LM4051CIM3X-1.2/NOPB IC VREF SHUNT 0.5% SOT23-3
| Ürün Kodu | LM4051CIM3X-1.2/NOPB |
| Current - Cathode | 65 µA |
| Current - Output | 12 mA |
| Current - Supply | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Noise - 0.1Hz to 10Hz | - |
| Noise - 10Hz to 10kHz | 20µVrms |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Part Status | Active |
| Reference Type | Shunt |
| Supplier Device Package | SOT-23-3 |
| Temperature Coefficient | 50ppm/°C |
| Tolerance | ±0.5% |
| Voltage - Input | - |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.225V |